Domowa i rodzinna atmosfera

Przytulny wystrój oraz serdeczność naszej obsługi sprawiają, że nasi goście czują się jak w domu i chętnie powracają.

Nietuzinkowy wystrój wnętrz

Wszystkim pokojom w naszej kamieniczce nadaliśmy niepowtarzalny klimat dekorując je własnoręcznie i z pomysłem.

Tanio i prywatnie

Oferujemy pokoje 1 i 2-osobowe oraz rodzinny Apartament, dzięki czemu nasi goście odnajdują odrobinę prywatności w przystępnej cenie.

Witamy serdecznie w STOP Wrocław!

Wynajmujemy pokoje gościnne w centrum miasta w dzielnicy Śródmieście, tuż obok Ogrodu Botanicznego i Katedry/Ostrowa Tumskiego. Mieścimy się przy ul. Sienkiewicza 31, 50-349 Wrocław.

Nazywam się Anna i wraz z moją wesołą rodzinką zainspirowaliśmy się naszym własnym zamiłowaniem do wielodniowych podróży i zmotywowaliśmy się przez szare wnętrza polskich hosteli do przerobienia budynku w centrum Wrocławia na coś podobnego taniemu hostelowi, który swoim niebanalnym wystrojem oferowałby przyjemną odmianę od tej tendencji.

Choć oferujemy wynajem stosunkowo tanich - jak na Wrocław - apartamentów, nasi Klienci są mile zaskoczeni ich czystym i kolorowym wnętrzem. Nic nas tak nie cieszy jak ciepłe komentarze od naszych Gości i przyjemne stwierdzenia, że nie czują potrzeby dalszych poszukiwań taniego hostelu we Wrocławiu, gdyż znaleźli nas. Zawsze przyjemnie jest powitać Gości, którzy z uśmiechem odwiedzają nas ponownie.

Wszystkie pokoje w naszym przytulnym, starym budynku udekorowaliśmy w przeróżnych tematach i ręcznie ozdobiliśmy oryginalnymi malunkami na ścianach. Skupiamy się na czystości i rodzinnej atmosferze tak, by czuli się Państwo jak w domu

Informacje dodatkowe

Jeśli interesują Państwa tanie noclegi we Wrocławiu w niebagatelnie udekorowanych i przytulnych pomieszczeniach w domowej atmosferze, to czekamy z niecierpliwością, by Państwa powitać i przekonać do naszego miejsca. W naszych progach witamy wszystkich gości (niezależnie od wyznań i upodobań) nacechowanych pozytywną energią i kulturą osobistą.

Porozumiemy się z Państwem w wielu językach (polski, angielski, niemiecki i łamany rosyjski:-) ), opowiemy o tym co warto zobaczyć we Wrocławiu i wręczymy darmową mapę, żeby nikt się nie zagubił w tym pięknym mieście

Swój wehikuł zaparkować można w podwórzu naszego budynku na niestrzeżonym lecz zamykanym parkingu.
Do wyboru także wrocławskie wehikuły: tramwaje, autobusy, taksówki i rowery miejskie, które szybko i łatwo dowiozą Państwa w najważniejsze zakątki miasta spod wrót naszej kamienicy
W razie potrzeby sakwę pełną złotych monet można opróżnić w wielu najróżniejszych okolicznych sklepach codziennego użytku.
Mapa okolicy
Na II piętrze znajduje się wyposażona kuchnia, z której będą mogli Państwo korzystać i kucharzyć bez liku, a także uraczyć się darmową kawą i herbatą.
Istnieje możliwość przechowania bagażu, roweru czy też wózka.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie TheCoders.pl