Domowa i rodzinna atmosfera

Przytulny wystrój oraz serdeczność naszej obsługi sprawiają, że nasi goście czują się jak w domu i chętnie powracają.

Nietuzinkowy wystrój wnętrz

Wszystkim pokojom w naszej kamieniczce nadaliśmy niepowtarzalny klimat dekorując je własnoręcznie i z pomysłem.

Tanio i prywatnie

Oferujemy pokoje 1 i 2-osobowe oraz rodzinny Apartament, dzięki czemu nasi goście odnajdują odrobinę prywatności w przystępnej cenie.

Noclegi dla rodzin z dziećmi - Stop Wrocław

Serdecznie zapraszamy do naszego przytulnego hostelu, który mieści się w pięknym mieście jakim jest Wrocław. Nasza lokalizacja pozwala na odbywanie spacerów do najbardziej popularnych miejsc we Wrocławiu. Blisko jest Rynek, spacer prowadzi przy terenie Ogrodu Botanicznego oraz przez najstarszą część Wrocławia - Wyspę Piasek wraz z Katedrą. Od naszego przytulnego hostelu blisko jest do największego polskiego Zoo wraz z Pergolą, gdzie wieczorem czekają na przybyłych pokazy Fontanny Multimedialnej, którym towarzyszy muzyka i gra świateł. Pokoje, które są wystrojone ze smakiem i wspaniale urządzone idealnie nadają się na noclegi dla rodzin z dziećmi. Naszym atutem są prywatne wnętrza, wygodne łóżka dla rodziców i dzieci oraz kuchnia, w której można przygotowywać własne posiłki. Wrocław to piękne miasto, w którym stykają się wątki niemieckie, czeskie i polskie historii miasta. Piękny Rynek, bulwary nad Odrą, parki. To wszystko sprawia, że jest idealnym miejscem dla spędzenia czasu.

Warto wybrać się do Hydropolis, które jest nie lada atrakcją opowiadającą o wodzie. zięki naszemu apartamentowi, noclegi dla rodzin z dziećmi są wygodą i każdy znajdzie dla siebie własny kąt. Istnieje możliwość zostawienia samochodu na wewnętrznym parkingu, który jest dla naszych gości bezpłatny. W pobliżu hostelu znajdują się sklepy, w których można zaopatrzyć się w podstawowe artykuły żywnościowe. Raptem kilka chwil od nas znajduje się Wyspa Piasek, ze wspaniałymi alejkami do spacerów. Dużą atrakcją Wrocławia jest szlak krasnali, które można spotkać w niezliczonych miejscach miasta. Zachęcamy Państwa do odwiedzin naszego miasta i hostelu, dokładamy wszelkich starań, aby Państwa wizyta przebiegła pomyślnie. Każdy pokój jest inaczej urządzony. Własnoręcznie dbamy o wystrój wnętrz, z dostępnych motywów są do wyboru: naukowy, szpiegowski, podróżniczy, a nawet winiarski. Na każdym piętrze znajdują się zabawki dla dzieci, a w kuchni są dostępne wszelkie niezbędne akcesoria dla dzieci takie jak krzesełka do karmienia. Zapraszamy.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie TheCoders.pl